0671180800
menu

Повернення товару

Повернути товар можна в роздрібному магазині ДУКС або відправити на нашу адресу Новою Поштою або Justin.


Для повернення в магазині з собою необхідно мати:

- оригінал гарантійного талона (якщо він був в комплекті з товаром)

- документ, що підтверджує оплату товару

- якщо покупка товару була оплачена карткою - платіжну карту, з якої було здійснено оплату

- документ, що засвідчує особу


Для повернення товару Новою Поштою або Justin необхідно відправити товар за реквізитами:


Одержувач: ТОВ "Дукс" тел 0671180800

Вид доставки: Склад-двері

Адреса: м Херсон, вул.Нефтяників 52

Послуги "Зворотній доставка" і "Накладений платіж" необхідно скасувати

Оплата доставки - за рахунок відправника


Терміни повернення або обміну

Повернення товару, придбаного в інтернет-магазині oneua, можливо здійснити протягом 14 днів з моменту покупки. Процедура повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Необхідні умови повернення товару: Товар не був у експлуатації; Упаковка товару не порушена; Збережений товарний чек і гарантійний талон, якщо він передбачений. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам.


Якщо Ви залишилися незадоволені якістю придбаного товару, ми готові в індивідуальному порядку розглянути Ваш випадок і вирішити його, навіть якщо упаковка порушена.

Пошта для запитань і зауважень: duxua@gmail.com


Перелік товарів, що не підлягають обміну та поверненню:

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів відносяться: продовольчі товари; лікарські засоби; предмети сангігієни; фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір; корсетні товари; парфюмерно-косметичні вироби; перо-пухові вироби; дитячі іграшки м'які; дитячі іграшки гумові надувні; зубні щітки; мундштуки; апарати для гоління; помазки для гоління; гребінці, гребені та щітки масажні; сурдини (для духових музичних інструментів); cкріпічние підборіддя; рукавички; тканини; тюлегардинні і мереживні полотна; килимові вироби метражні; білизна натільна; білизна постільна; панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці; друковані видання; лінійний та листковий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником); аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом; вироби з натурального та штучного волосся (перуки); товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування т. д.); інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки і т. д.); ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Цей перелік товарів є вичерпним. Продавець не має права відмовити в обміні (повернення) товару, що не включеної до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вигляд, ярлики, пломби, є розрахунковий документ і т.д.)

Зворотній дзвінок
Купити товар в один клік

Оформити замовлення